poniedziałek, 23 marca 2015

Zaczarowana Wiosna

#FREE TIME

    W dzisiejszym poście chciałabym Wam podsunąć kilka pomysłów na spędzenie czasu wolnego tą porą roku...

*WALK
    Spacery to chyba najłatwiejszy sposób na spędzenie wolnego czasu. Nie potrzebujemy do tego jakichś specjalnych efektów ani rzeczy. Po prostu wychodzimy z domu w wygodnym outfi'cie i cieszymy się spacerem.


*READ
    Czytanie jest czymś co możemy robić zawsze i o każdej porze. Na wiosnę można to robić jednak na dworze. Usiąść na huśtawce czy na trawie na kocyku, zagłębiając się w lekturę.


*MUSIC
    Każdy z nas słucha muzyki! Robimy to praktycznie przez cały czas, ale mimo to inaczej jest słuchać muzyki na świeżym powietrzu. Patrzysz na świat, ale nie słyszysz, co ma ci do przekazania, ponieważ słuchasz swojej ulubionej muzyki albo jakiejkolwiek przypadkowej muzyki. Zalecam słuchać czegoś wesołego! Dam Wam link do piosenki, która ostatnio zawładnęła moim sercem <3*COOK
    Gotowanie...Hmm, myślicie pewnie, że gotować można cały czas - tak, zgadzam się z tym, ale tylko na wiosnę możesz zrobić wszystko to samo, ale z dodatkiem "wiosenne" :

*wiosenne kanapki

*wiosenny deser


*wiosenny koktajl


    Powiecie, że to wszystko to samo co normalnie, ale teraz trzeba włączyć wyobraźnię...

#BARBECUE

    Grillowanie czas zacząć! Kto nie lubi kiełbaski czy innej potrawy z grilla? Nawet jeśli jesteście na diecie czy inne takie, to pamiętajcie, że jedna kiełbaska nikomu jeszcze nie zaszkodziła!


W komentarzach piszcie czy wy też lubicie wiosnę; bo ja kocham wiosnę, jest moją ulubioną porą roku!!
Jaka jest wasza ulubiona pora roku i co robicie w czasie wolnym??


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza