czwartek, 7 maja 2015

Ostatni Post Avery
Jak sam tytuł wskazuje, dzisiaj zamiast recenzji ukaże się ostatni napisany przez Avery post (wytłumaczenie poniżej). Jest to wywiad z jedną z bloggerek. Serdecznie zapraszam!


Paulina z bloga Endlessness


Avery: Cześć Paulina! Dziękuję Ci, że zgodziłaś się wziąć udział w tym wywiadzie!

Paulina: Hej. To ja dziękuję. :D

Avery: Skąd pomysł na bloga?

Paulina: Więc kiedy byłam w podstawówce lubiłam pisać różne opowiadania. Koleżanki twierdziły, że są całkiem ciekawe. W gimnazjum moje prace zostały docenione w różnych konkursach. Po jakimś czasie postanowiłam, że założę bloga. Na początku miała to być zwykła opowieść, którą miało czytać kilka osób, ale z czasem przybywało coraz więcej czytelników.

Avery: Ktoś cię inspiruje do pisania czy sama wszystko wymyślasz?

Paulina: Wszystko wymyślam, choć czasem inspiruję się historiami, które przydarzają się zwykłym ludziom. W życiu każdego człowieka zdarzają się sytuacje w których jesteśmy szczęśliwi, ale nie brakuje też tych problematycznych. Staram się przedstawić życie takim jakie jest i nie unikać trudnych tematów, ani rozmów pomiędzy bohaterami.

A: Pisałaś już coś wcześniej?

P: Wcześniej oprócz prac konkursowych raczej nie pisałam. Teraz zdarza mi się pisać jakieś krótkie opowiadania i "chować je do szuflady".

A: Piszesz o Harry'm z One Direction i Paulinie zwykłej dziewczynie z Polski. Harry jest twoim ulubieńcem z 1D? Jak w ogóle rozpoczęła się twoja historia z tym zespołem?

P: Pierwszy raz zobaczyłam One Direction w iCarly. Potem trochę o nich czytałam i całkiem spodobała mi się ich twórczość, pomimo wszystko nie nazwałabym siebie mianem "Directioner" jestem raczej zwykłą fanką. Tak, chyba najbardziej lubię Harry'ego. :P

A: Wróćmy do Pauliny! Czy to przypadek, że ma na imię jak ty? Utożsamiasz się z nią w jakiś sposób?

P: To zupełny przypadek. Nie miałam lepszego pomysłu na imię, jedna z koleżanek zaproponowała mi, żebym użyła mojego imienia. Raczej nie utożsamiam się z Pauliną, nasze charaktery są kompletnie różne.

A: Jak myślisz, ludziom podoba się to co piszesz? Lubią twoją historię?

P: Ostatnio pod rozdziałami pojawiają się komentarze, które są coraz bardziej szczere i pisane prosto z serca. Czytając te opinie sądzę, że moja historia podoba się czytelnikom.

A: Który z twoich bohaterów podoba ci się/ lubisz go najbardziej?

P: Bardzo lubię Paulinę, ona jest bardzo zaradną osobą. Choć nie jestem taka jak ona to uważam, że jest godna naśladowania, ponieważ pomimo, że w jej życiu układa się różnie raz lepiej raz gorzej, to zawsze jest silna i potrafi znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji. Jak się ostatnio okazuje nie zawsze wybiera dobrze.

A:Twoja rodzina/ znajomi wiedzą, że piszesz?

P: Tak, raczej nie ukrywam faktu, że piszę.

A: Jakie jest twoje największe marzenie w sferze bloggera?

P: Hmm... to bardzo trudne pytanie. Mam wrażenie, że każdy bloger czuje się doceniony, kiedy jego blog ma wielu czytelników, którzy zauważają jego ciężką pracę i piszą pozytywne opinie. Chciałabym, żeby czytający rozumieli i doceniali to co chcę przekazać w mojej historii, to marzenie spełnia się za każdym razem kiedy publikuję kolejny rozdział, a potem czytam komentarze. :D

A: Masz prawie 100 tysięcy wyświetleń, nie czujesz, że na swój sposób jesteś sławna? Jaka liczba wyświetleń jest twoim szczytem marzeń?

P: Raczej nie czuję się sławna. Nie marzę o milionach (choć chyba każdy bloger chciałby:P) ale cieszę się, że udało mi się tak wiele osiągnąć.

A: Dziękuję Ci za czas poświęcony na odpowiedzenie na pytania! Życzę samych sukcesów i mam nadzieję, że kiedyś dobijesz miliona wyświetleń, czego mocno Ci życzę, bo piszesz świetnie!

P: Bardzo dziękuję. :D

------------------------------------------------------------

Dzisiaj miała ukazać się recenzja "Miasta Szkła", jednak nauczyciele bardziej urozmaicili mi czas wolny i nie zdążyłam doczytać książki do końca. Zamiast tego wstawiłam wywiad przeprowadzony przez Avery zanim odeszła z bloga. Obiecuję również, że w przyszłym tygodniu spróbuję napisać dwie recenzje (taka mała rekompensata). Mam nadzieję, że mimo to post się spodobał :-D


---Sara Gray---

6 komentarzy:

 1. Cześć! Nominowałam Cię do wykonania Disney Book Tag, mam nadzieję, że znajdziesz na to chwilę. :)
  http://kalorkaczyta.blogspot.com/2015/05/disney-book-tag.html
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wydaje się fajne opowiadanie, lecę zajrzeć *.*

  http://bookocholic.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Super pomysł z wywiadem! Aż zajrzę na ten blog z opowiadaniem ^^

  LimoBooks :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę zajrzeć na tego bloga!

  http://czytam-ogladam-recenzuje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej nominowałam cię do Kitty Book Tag. Mam nadzieję, że go wykonasz :)
  http://moje-buki.blogspot.com/2015/05/kitty-book-tag.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Te opowiadanie wydaje się być świetne!
  Gdy będę miała więcej czasu na pewno zajrzę.

  Pozdrawiam:*
  http://klaudiaczytarecenzuje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń